DOLAR17,2201
EURO17,6199
ALTIN963,86
BIST2.408,15
Haberde Bursa

Türkiye’nin Girişimci ve Yatırımcıları Buluşturan Platformu Bilişim 500, 26 Ağustos’ta Gerçekleşiyor

08.07.2020
271
Türkiye’nin Girişimci ve Yatırımcıları Buluşturan Platformu Bilişim 500, 26 Ağustos’ta Gerçekleşiyor

BThaber tarafından gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye – 2019 Araştırması’nın sonuçlarının açıklanacağı Bilişim 500 Ödül Töreni 26 Ağustos 2020 Çarşamba günü, gerçeğini aratmayacak detaylara sahip olarak dijital ortamda gerçekleşecek.

Bilişim 500’e başvuran firmalar dilerlerse 27 Ağustos günü de Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve uluslararası pek çok yatırımcının yer aldığı bir platformda şirketlerinin tanıtımını yapabilecek.

Dünya genelinde yaşanan ve ülkemizi de derinden etkileyen Korona Virüs salgını, birçok iş sürecinin yeniden tasarlanmasına neden oldu. BTHABER Şirketler Grubu bu değişime hızla ayak uydurarak, pek çok iş sürecini dijital ortama taşıyarak “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye – 2019 Araştırması’nın sonuçlarının açıklanacağı Bilişim 500 Ödül Töreni’ni dijital ortamda gerçekleştirecek.

Her yıl merakla beklenen Bilişim 500 raporu, 26 Ağustos günü dijital ortamda gerçekleşecek olan tören sonrasında Bilişim 500 özel yayını olarak tüm ilgili kişi ve kurumlara ulaştırılacak.

Türkiye’de girişimci sayısı ve bu girişimcileri destekleyen yatırım oluşumlarının sayısının hızla artmasıyla, girişimcileri ve yatırımcıları buluşturacak yeni platformlara ihtiyaç doğdu. BThaber tarafından 21 yıldır kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilen, Türkiye bilişim sektörünün en önemli referansları arasında yer alan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 – Bilişim 500” Araştırması ve Yayını, bu konuda en etkili platform ve “Pazar Yeri” olarak ön plana çıkıyor.

Bilişim 500 Araştırması’nın bu yılki teması ise medeniyetin ilk adımlarının atıldığı Göbeklitepe’den esinlenilerek ‘yine Anadolu’dan doğacak’ olarak belirlendi. Bilişim 500 Araştırması ve yayını, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı firmalar için de önemli bir referans kaynağı olarak kabul görüyor. Bu yönüyle Bilişim 500 araştırması, yayını ve töreni ile oluşan zengin kapsamıyla bilişim sektörü yatırımcıları için ideal bir “Pazar Yeri” statüsü oluşturuyor.

26 Ağustos’taki ödül törenini takiben yatırım arayanlar buluşacak

Dijital ortamdaki Bilişim 500 Ödül Töreni, gerçek töreni aratmayacak şekilde tasarlandı. Danışma, stant alanları ve stant görevlileri ile doğrudan konuşma gibi birçok imkanın yer aldığı dijital tören kapsamında ayrıca panel ve girişimcilerle yatırımcıları buluşturan platformlar da yer alacak. Törenden bir gün sonra 27 Ağustos günü ise Bilişim 500’e başvuru yapmış şirketler, Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve uluslararası yatırımcıların yer aldığı bir platformda sunum gerçekleştirebilecekler.

BThaber Hakkında:

BTHaber Haftalık Bilgi Teknolojileri ve Ekonomisi Gazetesi, dünyanın sayılı rekabetçi ve lider ülkelerinden birisi olma ulusal hedefimiz doğrultusunda, her hafta gündem yarattığı ve gündeme taşıdığı konuları ile bilişim teknolojilerinin tartışmasız güç ve önemini, strateji ve politikaları, kamu ve özel sektör yaklaşımlarını kamuoyu ve iş dünyasına taşıyan çok önemli bir teknoloji köprüsüdür. BThaber, ülkemizde bilişim sektörünün gelişmesi ve ülkemizin bilgi toplumu olması yolunda 25 yılı aşkın bir süredir üstlendiği görevi tarafsızlık ilkesi ile yerine getirmeye devam ediyor. Haftalık tirajı 8.000 adete yaklaşan gazete okurunun yüzde 35’ini Bilgi Teknolojileri sektörü, yüzde 65’ini ise finans, otomotiv, sağlık gibi pek çok farklı sektörlerdeki işinde bilişimi kullanan profesyonel yöneticiler ve kamu sektörü oluşturmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.