DOLAR17,2338
EURO17,5510
ALTIN961,23
BIST2.408,15
Haberde Bursa

GÜRSU YENİDOĞAN MAHALLESİ KAPALI PAZARINA KAVUŞUYOR

15.06.2020
267
GÜRSU YENİDOĞAN MAHALLESİ KAPALI PAZARINA KAVUŞUYOR

Gürsu Yenidoğan Mahallesi,Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkı’na kavuşuyor.

Gürsu’nun Yenidoğan Mahallesi’nde, Gürsu Belediyesi’nin altyapı çalışmaları veBursaBüyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle oluşturulan Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkı;  3070 metrekare alan üzerine inşa edilmekte olup, yaklaşık 10 milyon liralık maliyetle hayata geçiriliyor.

Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkı’nın inşaat çalışmalarını inceleyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “YenidoğanMahallemiz’de inşaatı devam eden Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkı, önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Tarım ilçesi olan Gürsumuz’da yetişen ürünlerin hemşehrilerimize en kolay şekilde ulaşabilmesini sağlayacak kapalı pazar alanımızın ve park sorununa çözüm olacak otoparkımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Gürsumuz’a yapılan yatırımlara verdiği destek için Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Hizmete açılacağı günlerde, hemşehrilerimizin sağlıkla alışveriş yapacağı özlenen normallerimize kavuşmuş olmamız dileğiyle, Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Kapalı Pazar Alanı ve Otoparkı kapsamında; 185 araç kapasiteli,bodrum kapalı otopark, çatı katı, açık otopark alanları yer alacak. Zemin katı ise pazar alanı olarak işlevlendirilecek. Projede, vatandaşlar için de her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal donatılar bulunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.