DOLAR17,2260
EURO17,6283
ALTIN962,49
BIST2.408,15
Haberde Bursa

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem ile gelen duru görünüm

03.06.2020
337
Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem ile gelen duru görünüm

Cildine değer verenlerin tercihi Sinoz’un yeni Sinoz Yüz Beyazlatıcı Kremi ile kadınlar duru ve canlı görünüme kavuşuyor. Cilt tonu eşitsizlikleri ve dönemsel kararmaları hedefleyen efektif ürün ile mucizevi değişim başlıyor.

Zamanla yaş alma, yanlış güneşlenme, güneş kremi kullanmama, doğum sonrası hormonsal süreçlerle birlikte cilt tonunda değişimler ve kararmalar yaşanabiliyor. Kadınların ciltlerindeki ton farklılıklarını eşitlemeyi hedefleyen yeni ürün Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem ile duru görünüm hayal olmaktan çıkıyor.

Zengin aktiflerle gelen canlı ve aydınlık görünüm

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem, düzenli kullanım ile birlikte cildin daha aydınlık ve tek ton görünümüne destek oluyor. Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem, içeriğindeki Vitamin B3, C Vitamini, meyan kökü ve pentavitin ile cildin renk tonunu açmaya yardımcı oluyor. Ciltteki kararmaların beyazlaşmasında özenle çalışan krem, düzenli kullanım ile beraberinde aydınlık bir görünüm vadediyor. Cildin ton eşitsizliklerine aydınlatıcı çözümü meyan kökü ve C vitamini sunarken, pentavitin ise 72 saate kadar nemli cilde sahip olunmasını sağlıyor. Kadınlar hayal ettiği canlı ve duru görünüme Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem ile kavuşuyor.

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem PSF: 120 TL

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Göz çevresi hariç temiz cilde dairesel hareketler ile hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Gece ve gündüz olmak üzere günde 2 kez kullanımı tavsiye edilir. Günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygundur. İlaç değil, kozmetik üründür.

Sinoz ürünleri ilgili detaylı bilgi ve kampanyalara https://www.sinoz.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.