DOLAR18,6361
EURO19,5931
ALTIN1.067,78
BIST4.827,04
Haberde Bursa

Armis Yatak’tan Keyifli Bir Uyku İçin Yastıklar

12.06.2020
319
Armis Yatak’tan Keyifli Bir Uyku İçin Yastıklar

Armis Yatak, Babalar Günü’nde babasına en kullanışlı ve hoş hediyeyi almak isteyenlere,birbirinden farklı fonksiyonlara sahip yastık alternatifleri sunuyor. Bu Babalar Günü’nde babasını şaşırtmak isteyenlere fakat ne alacağına bir türlü karar veremeyenlere Armis Yatak’ın yastık seçeneklerinden biri ile babasının gönlünü fethedebilir.

Sağlıklı ve konforlu uyku için ürünler sunan Armis Yatak’ta; AloeVeraözlü kumaş ile üretilen Armis AloeVera Yastık; bir yüzü yumuşacık microplush diğer yüzeyi mikrofiber kumaş olan Armis Smart Yastık; Woolmark yün dolgulu, doğal, biyolojik olarak çözünebilir ve hipoalerjenikArmis WoolTouch Yastık; kapitoneli yüzeye sahip Armis Italian Yastık ve baş, boyun bölgesini destekleyen özel anatomik forma sahipArmis Visco Yastıkyer alıyor.

ARMİS YATAK HAKKINDA:

Armis Yatak, 15 milyon Euro’luk yatırım ile 2017 yılında Yalova Kirazlı Sanayi Sitesi’nde kurulan fabrikada son teknolojik makine parkurunda yatak, baza, başlık, yatak olabilen koltuklar, komodin, puf ve ilave yatak üretimi yapmaya başlamış, ürün portföyünde yastık, yorgan ve yatak koruyucu alezlerede yer vermektedir.  Eylül 2018 tarihi itibariyle İzmir Torbalı’da satın aldığı yeni tesislerine taşınarak üretim parkurunu 3 kat arttırmıştır. Armis, depolama tesislerini büyüterek müşteri taleplerine sürekli cevap vermeyi hedeflemektedir.

Trendleri ve çağdaş üretim tekniklerini yakından takip ederek bunu tasarımlarına yansıtan Armis Yatak, yeni, enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla ergonomik, konforlu ve sağlıklı uyku için dünya standardında ürünler üretmektedir.

Armis Yatak, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Artemis Halı, PratoExclusive ve Armis Halı markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.