Haberde Bursa

OMODA Ailesi Yeni SUV Modeli OMODA 7’yle Genişliyor!

20.04.2024
3

OMODA Ailesi Yeni SUV Modeli OMODA 7’yle Genişliyor!

Yeni OMODA 7 Nisan Sonunda Yollara Çıkıyor!

Çinli SUV markası OMODA, küresel boyuttaki ikinci modeli OMODA 7’yi yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda uluslararası otoritelerin karşısında dünyaya tanıtılacak olan yeni OMODA 7, nisan ayının sonunda yollara çıkmaya başlayacak. OMODA 7, SUV estetik standartlarını yeniden tanımlayan avangart bir model olacak. OMODA 5 ile karşılaştırıldığında OMODA 7, daha büyük boyutlarıyla daha yukarıda konumlanıyor. Yenilikçi, teknolojik ve modaya uygun tasarım anlayışını sürdürürken, aynı zamanda akıllı sürüş deneyimini daha da ileriye taşıyor.

Çinli otomotiv devi Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan SUV markası OMODA, ürün gamını genişletiyor. Bu kapsamda marka, ilk küresel modeli OMODA 5’in lansmanından sadece bir yıl sonra, tasarım estetiğinde kapsamlı bir evrimi ve akıllı yenilikleri bünyesinde barındıran OMODA 7’yi küresel pazarlara tanıtmaya hazırlanıyor. Markanın yeni bir ulaşım çağına giden yolu açacak yeni modeli OMODA 7’nin nisan ayı sonunda dünya pazarlarında satışa sunulması planlanıyor.

Duyguları harekete geçiren heyecan verici tasarım!

Paylaşılan resmi tanıtım görsellerine göre yeni araç, yenilikçi ve duyguları harekete geçiren heyecan verici bir tasarım diliyle dikkat çekiyor. Her açıdan farklı ve yepyeni bir tarzı ortaya koyan OMODA 7, keskin ve özgün çizgiler barındıran ön tasarımıyla dikkat çekiyor. Zarif ve pürüzsüz omuz çizgisiyle profilden de etkileyici olan yeni araç, şimşek tasarımlı arka aydınlatma grubuyla teknoloji ve estetiği büyük bir özenle harmanlıyor. OMODA 7, SUV estetik standartlarını yeniden tanımlayan avangart bir model olacak. OMODA 5 ile karşılaştırıldığında OMODA 7, daha büyük boyutlarıyla daha yukarıda konumlanıyor. Yenilikçi, teknolojik ve modaya uygun tasarım anlayışını sürdürürken, aynı zamanda akıllı sürüş deneyimini daha da ileriye taşıyor. Yenilikçi tasarımları, eğlenceli akıllı deneyimleri, en yeni enerji teknolojileri ve kapsamlı güvenlik özellikleriyle öne çıkan OMODA modelleri, bu sayede pazardaki rekabet gücünü artırarak genç kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline gelmiş durumda. Markanın ilk küresel model olan OMODA 5 modelini, modaya uygun crossover C5 ve tamamen elektrikli E5 modelleri izliyor. Bu sadece tüketicinin OMODA algısını yeniden şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda yeni bir çevre dostu teknoloji ve benzersiz estetik tarz trendine de öncülük ediyor.

OMODA 7 uluslararası otoritelerin önünde tanıtılacak!

Özellikle OMODA E5, mart ayında bir önceki aya göre yüzde 65’lik bir büyüme kaydetti. Bu da onu 2024 yılında küresel A0 sınıfı tamamen elektrikli SUV liginde en hızlı büyüyen yıldız yapıyor. OMODA’yı yeni boyutlara taşımak için teknolojinin gücünden yararlanan yeni model, küresel gençliği hedefleyen tüketici trendinde dikkat çekiyor. OMODA, nisan ayı sonunda OMODA 7 modelini Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’na tanıtacak ve burada aynı zamanda OMODA E5 modelini de sergileyecek. Etkinlik aynı zamanda lansmanı desteklemek üzere oldukça geniş uluslararası otoriteleri de ağırlayacak ve OMODA tamamen yeni marka ekosistemini ve küresel kamu refahı girişimini burada açıklayacak. OMODA nisan ayında uluslararası düzeyde etkinlikler, yeni modelin, yeni stratejilerin ve yeni bir ekosistemin tanıtımı olmak üzere çok sayıda sürpriz yapacak.

Chery Türkiye hakkında

Chery International, pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Eylül 2022’de, Türkiye’de %100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye, Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket, tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış, satış sonrası, bayi ağı geliştirme, iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 34 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket, 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model, işçilik açısından üst düzey mükemmellik, tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO, ihtişamı, lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO, konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik, şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor.

Chery hakkında

Kantar ve Google, ortaklaşa, 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery, otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery, kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery, küresel pazarlara komple araç, CKD parçaları, motor, üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye, küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu, teknoloji, aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı, 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery, sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Daha detaylı bilgi için Chery web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.cherytr.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

>