DOLAR16,7832
EURO17,4971
ALTIN976,05
BIST2.443,77
Haberde Bursa

Yurt Dışı Hayalinizi Ertelemeyin

26.04.2022
440
Yurt Dışı Hayalinizi Ertelemeyin

Hayatında yeni bir başlangıç yapmayı düşünenlere ufuklarını açacak danışmanlık firması Bursa’dan tüm dünyaya hayallerin gerçekleşmesi için hizmet veriyor. Yurtdışı danışmanlık hizmetleriyle adım adım hayaller gerçekleşiyor

Peki yurtdışı hayalleri olanlar ne yapmalı?

Firma kurucusu Mertcan Durgut ile hayallerin nasıl gerçeğe dönüşeceğini konuştuk.

Çilek Vize ve Danışmanlık Türkiye’de 2020 yılında Bursa Nilüfer’de faaliyete başlamış. Kıbrıs ve Kanada’da ise yurtdışı temsilcilikleri de bulunuyor. Danışanlarına; vize başvurusu, turist vizesi, oturum alma, ön lisans, lisans programlarında eğitim danışmanlığı, staj, yurtdışında iş imkanı, dil okulu programlarında danışmanlık, sağlamakta. Mertcan Durgut, danışanların yurtdışı hayallerinin gerçekleşmesi için kişiler ile değil, firmalarla iletişim kurulmasını tavsiye ediyor.

Çilek Vize ve Danışmanlık kurucusu Mertcan Durgut, ‘Özellikle hayallerini yurtdışında gerçekleştirmek isteyenlere, alanında profesyonel danışmanlarımızla her adımda faydalı olmayı şiar edindik, bizim için koşulsuz müşteri memnuniyeti oldukça önemli’ şeklinde konuştu.

Durgut; ‘Danışanlarımızın, hayallerine bir adım daha yaklaşmak üzere tüm süreçleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evrak hazırlamadan, başvuruya kadar tüm adımlar en uygun şekilde planlıyor. Firma olarak, başta danışanlarımızın güvenini kazanmak, başarılı bir şekilde süreçleri tamamlamak için gayret göstermeye, kurulduğumuz günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti düsturu ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu nedenle ülkemizde en fazla danışılan firmalardan biriyiz,’ dedi.

Çilek Vize ve Danışmanlık, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye ve Avrupa’nın en büyük danışmanlık firması oldu. Üç yıllık işletmenin ulaştığı başarılar sayesinde Kıbrıs-Gazimagusa, İspanya-Santander’de şubelerin açılımından sonra Macaristan’da şube açma çalışmaları sürüyor.

Çilek Vize ve Danışmanlık firmasının hedefi sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünyada da en çok tercih edilen danışmanlık firmalarının başında yer almak. Bunun için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Hayalleri gerçekleştirmek için en fazla eğitim ve iş için başvuru aldıklarını ifade eden Durgut,  başlatılacak sürecin sağlıklı şekilde tamamlanması için Çilek Vize ve Danışmanlık firması, güçlü ekibi ile danışanlarına Bursa’dan tüm dünyaya hizmetini sürdürüyor.

Danışmanlık hizmetlerinin yanında sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da hizmet verdiği Bursa’dan tüm yurtta gönüllere de dokunmaya gayret eden firma, kuruluşundan bugüne kadar eğitim, spor ve yeşil çevre oluşturma çalışmalarıyla da isminden bahsettiriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.