DOLAR16,8013
EURO17,5273
ALTIN976,54
BIST2.443,77
Haberde Bursa

YENİ NESİL GAZETE: ARELREPOST

28.07.2020
419
YENİ NESİL GAZETE: ARELREPOST

Arel Üniversitesi dijital gazetecilik ile geleneksel medyayı harmanlıyor…ArelRepost sayfalarında yer alan QR kodlar, okuyucuları içeriğin detayına, görseline, muhatabına ya da videosuna dijital platformda erişmesini sağlıyor

İstanbul Arel Üniversitesi, Arel Medya Grup bünyesinde hazırladığı ArelRepost, gazetecilik alanında önemli bir hamle yapıyor. “Gazetecilik bitiyor, internet gazeteciliği başlıyor” eleştirilerini, dijital medya ile geleneksel medyayı harmanlayarak yanıtlayan ArelRepost, ilk sayısında sayfalarına QR kodlara yer verdi. Okuyucular haberin detayına, videosuna, görseline, ilgili birim ya da merkezine erişmek için QR kodu okutması yetiyor.

Öte yanda ArelRepost gelecek sayılarda öğrencilere çeşitli sürprizler hazırlıyor! Sayfalarda yer alan QR kodlar arasında, sürpriz QR kodu bulan öğrencilere sürpriz hediyeler verilecek.

Öğrencilere önemli çalışma alanı

ArelRepost başta iletişim fakültesi öğrencileri olmak üzere, tüm öğrencilerine önemli bir çalışma alanı sunuyor. Profesyonel yaşama hazırlanan öğrenciler, mezuniyet öncesi muhabir, editör, fotomuhabir gibi kadrolarda görev yaparak önemli bir medya deneyimi kazanıyor. Böylece mezuniyetiyle birlikte kariyerine Arel Medya’da başlama olanağı elde eden öğrenciler, farklı basın kuruluşlarında çalışmak istediğinde rakiplerinden bir adım daha önde oluyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.