DOLAR16,7832
EURO17,4971
ALTIN976,05
BIST2.443,77
Haberde Bursa

Yeni mobil oyun BTS Universe Story’nin tanıtım sitesi yayınladı

13.08.2020
210
Yeni mobil oyun BTS Universe Story’nin tanıtım sitesi yayınladı

Netmarble oyuncuların merakla beklediği BTS grubunu baz alan ikinci oyunu BTS Universe Story için tanıtım sitesini yayınladı. Haziran 2019’da yayınlanan BTS WORLD mobil oyununun global başarısını takip eden oyun, Netmarble ve BTS süperstarları arasında ikinci işbirliği oldu.

BTS Universe Story tanıtım sitesi oyunculara yeni oyunun ön tanıtımını BTS üyelerine benzer oluşturulan BTS karakterlerinin konsept sanatlarıyla beraber bir sinematik video ve oyunun özellikleriyle alakalı detaylarını paylaşıyor. BTS Universe Story’nin yayınlanma tarihi ise ileri bir tarihte açıklanacak.

Oyunla ilgili görüşlerini aktaran Netmarble Baş Yapımcısı Young-Jae Park, “BTS Universe Story oyunculara taze, yepyeni içerikler getirerek BTS’nin hikayesini çeşitli şekillerde tadını çıkarmalarını sağlayacak. Biz oyunu görmek için çok heyecanlıyız, yayınlanmasına yaklaşırken özel video içerikleri ve çeşitli etkinliklerle daha fazla bilgi paylaşacağız.” dedi.

Daha fazla bilgi için lütfen BTS Universe Story resmi sitesini ziyaret edin veya BTS Universe Story’yi Twitter ve YouTube ile takip edin.

Netmarble Corporation Hakkında

2000’de Kore’de kurulan Netmarble Corporation, Lineage 2: Revolution, The Seven Deadly Sins: Grand Cross, Blade&Soul Revolution ve MARVEL Future Fight gibi oyunlarıyla mobil oyun tecrübesinin sınırlarını zorlayan çok yenilikçi, en iyi yapımcı ve yayımlayıcılardan biridir. Kabam’ın ana şirketi, Jam City ve Big Hit Entertainment’in büyük hissedarı olarak Netmarble güçlü markalarıyla, diğer marka sahipleriyle işbirliği ile çeşitli mobil oyunlarıyla dünya çapındaki oyuncuları eğlendirmeyi hedeflemektedir. Daha fazla bilgiye http://company.netmarble.com sitesinden ulaşılabilir.

Big Hit Entertainment Hakkında

CEO ve Yapımcı Bang Si-Hyuk tarafından Şubat 2005’te Kore’de kurulan Big Hit Entertainment’in temel iş odağı müzik yapımı, sanatçı yönetimi ve yayımlamadır. Big Hit’in iş girişimleri global süperyıldız BTS ve yeni ilavesi TOMORROW X TOGETHER gibi birinci sınıf sanatçıların fikirlerini birleştirip geliştirmedir. ‘İyileşmek İçin Müzik & Sanatçı’ göreviyle, Big Hit içerikleriyle pozitif izlenim bırakıp aynı zamanda dünya çapındaki müzik hayranlarına rahatlık ve ilham bırakmayı hedeflemektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.