DOLAR16,9841
EURO17,5029
ALTIN983,84
BIST2.405,42
Haberde Bursa

Özdilek Holding’ten Gelecek Nesillere 70 Bin Fidan!

05.06.2020
272
Özdilek Holding’ten Gelecek Nesillere 70 Bin Fidan!

“Geleceğimizin Güvencesi Ormanlar” Hayata geçirdiği hatıra ormanlarındaki 60 bin fidanla gelecek nesillere büyük ve güzel bir miras bırakmayı amaçlayan Özdilek Holding, bu yıl şirketler grubunda yer alan Özdilek Ev Tekstili adına İzmir Bademli’ de oluşturduğu 10 bin fidanlık hatıra ormanını hayata geçirdi.

Çevreye zarar vermeden üretim yapan fabrikaları, ekolojik dengeye zarar vermeden yapılan besi üretimi, doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak sağlanan enerji üretimi ve çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği eğitimlerle sürdürülebilir çevre farkındalığı sağlayan holding projelerine devam ediyor.

Sürdürülebilir Çevre için 70 Bin Fidan 7 Orman

Özdilek Holding, sürdürülebilir çevre farkındalığına dikkat çekmek amacıyla 2004 – 2005 yılları arasında Urla – Zeytinlik ve Menderes Görece sınırları içerisinde yer alan İzmir Dostluk Ormanı ve Milli Egemenlik Ormanı’na 30 bin fidan bağışlayarak üç hatıra ormanı oluşturulmuştu.

2018 yılındaysa ‘’Daha Fazla Yeşil Alan’’ bilinci ve TEMA Vakfı iş birliğiyle yaptığı ağaçlandırma projesiyle Bursa Karacabey’de 30 bin fidanı toprakla buluşturdu. Bu yılsa Özdilek Holding şirketler grubunda yer alan Özdilek Ev Tekstili de “Geleceğimizin Güvencesi Ormanlar” inancıyla ve TEMA Vakfı iş birliğiyle bu yıl İzmir Bademli’ de oluşturduğu 10 bin fidanlı hatıra ormanıyla geleceğe umutla bakıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.