Haberde Bursa

Osmangazi’de esnafa moral ziyaretleri sürüyor

06.06.2020
377

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla yeniden iş yerlerini açan esnafa ziyaretlerini sürdürdü. Cumhuriyet Caddesi ve Fevzi Çakmak Caddesi civarında yer alan esnafı ziyaret eden Başkan Dündar, maske ve el dezenfektanı dağıtarak, esnafa hayırlı işler diledi.

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapanan işyerleri, 1 Haziran Pazartesi günü başlayan kontrollü normalleşme süreci çerçevesinde yeniden hizmet vermeye başladı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kontrollü normalleşme sürecinin başladığı ilk günden itibaren her gün esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Esnaf ile sosyal mesafe kurallarına uyarak bir araya gelen ve sohbet eden Dündar, tedbirlere uyulması noktasında da gerekli uyarıları yapıyor.

Başkan Dündar, son olarak Cumhuriyet Caddesi ile Fevzi Çakmak Caddesi civarında yer alan esnafı ziyaret etti.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez’in de katıldığı ile ziyarette esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Dündar, maske ve el dezenfektanı dağıttı.

Gerçekleştirilen ziyaret ile moral bulan ilçe esnafı da desteklerinden dolayı Başkan Dündar’ teşekkür etti.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak esnafa değer verdiklerini ve her zaman esnafın yanında yer aldıklarını belirterek, “1 Haziran itibariyle kontrollü normalleşme dönemine girdik. Virüsün ülkemizde görülmesinin ardından alınan tedbirler kapsamında geçici olarak kapalı kalan ve yeniden dükkanlarını açan esnafımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Esnafımız, ekonomimizin temel taşı. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Esnafımıza her zaman hak ettikleri değeri veriyoruz. İnşallah yeni dönem tüm toplumumuz adına güzel geçer. Çalışmalarımızın sağlık içerisinde bereketli şekilde gerçekleşmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.