Haberde Bursa

MARMARA BARBER ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ TRENDYOL’DA

16.06.2020
460

Erkek kişisel bakım ürünleri markası Marmara Barber, bakımına özen gösteren stil sahibi babalara birbirinden farklı hediye seçenekleri ile Trendyol’da

Doğadan gelen eşsiz, natürel ve kaliteli bileşenlerden oluşan, Marmara Barber’ın Kolonya, Parfüm, AfterShave ve Tıraş Jeli ürünleri, Babalar Günü’ne özel kofre seçenekleri satışa sunuluyor.

 Bu Babalar Günü’nde babanız için en hoş Marmara Barberhediye seçenekleri bir tık uzaklıktaTrendyol’da

 SENSO KOZMETİK HAKKINDA:

Senso Kozmetik, limon kolonyası üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. 1992 yılında limon kolonyasına ilave olarak kakao yağı, ütüsu, aseton gibi farklı ürün çeşitleriyle kozmetik pazarına girdi. Ardından Çavuşbaşı’ndaki ikinci üretim yerini açtı. 2015 yılında Düzce’nin Taşköprü Köyü’nde yer alan 8 bin metre karelik yeni fabrikasına taşınarak Türkiye’nin en yüksek tonajlı kolonya fabrikasını kurdu.  2017 yılında Marmara Limon Kolonyası’na yeni bir marka daha ekledi. Erkek kişisel bakım ürünleri ve kolonya çeşitleri yer alan Marmara Barber markası ile üretim hacmini büyüttü.

Senso Kozmetik; Marmara Kolonya, Marmara Barber, Marmados ve Kutup Yıldızı markalarını üretiyor.

Geniş üretim kapasitesiyle hem kendi markalarını hem de fason üretimlerinde Türkiye’de önde gelen kuruluşlardan bir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.