DOLAR17,2526
EURO17,5598
ALTIN962,59
BIST2.408,15
Haberde Bursa

Kendine Özen Gösteren Erkeklerin Tercihi

30.05.2020
335
Kendine Özen Gösteren Erkeklerin Tercihi

MARMARA BARBER ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE’DE Türkiye’de 50 yıldır kolonya üreten Senso Kozmetik, erkek kişisel bakım ürünleri ve kolonya çeşitleri yer alan Marmara Barber’ı sunuyor. Sokak grafiti sanatından ilham alanMarmara Barber, artık Türkiye’de de stil sahibi erkeklerle buluşuyor.

Doğadan gelen eşsiz, natürel ve kaliteli bileşenlerden oluşan Marmara Barber ürünleri; Kolonya, Parfüm, AfterShave, Tıraş Jeli, Sakal Yağı, Saç Şekillendiricileri, Tarak, Tıraş Fırçası ve profesyonel kullanım için berber aksesuarları seçeneklerinden oluşuyor.

 Marmara Barber ürünleri; Türkiye genelinde seçkin erkek berberlerinde, www.marmaraberber.com veonline satış portallarında satışa sunuluyor.

SENSO KOZMETİK HAKKINDA:

Senso Kozmetik, limon kolonyası üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. 1992 yılında limon kolonyasına ilave olarak kakao yağı, ütüsu, aseton gibi farklı ürün çeşitleriyle kozmetik pazarına girdi. Ardından Çavuşbaşı’ndaki ikinci üretim yerini açtı. 2015 yılında Düzce’nin Taşköprü Köyü’nde yer alan 8 bin metre karelik yeni fabrikasına taşınarak Türkiye’nin en yüksek tonajlı kolonya fabrikasını kurdu.  2017 yılında Marmara Limon Kolonyası’na yeni bir marka daha ekledi. Erkek kişisel bakım ürünleri ve kolonya çeşitleri yer alan Marmara Barber markası ile üretim hacmini büyüttü.

Senso Kozmetik; Marmara Kolonya, Marmara Barber, Marmados ve Kutup Yıldızı markalarını üretiyor.

Geniş üretim kapasitesiyle hem kendi markalarını hem de fason üretimlerinde Türkiye’de önde gelen kuruluşlardan bir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

www.sensokozmetik.com.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.