DOLAR18,6383
EURO19,5590
ALTIN1.062,11
BIST5.015,21
Haberde Bursa

Gömü’nün maceraları filmi sete çıktı “Arkadaşlık en büyük hazinedir…”

11.11.2022
90
Gömü’nün maceraları filmi sete çıktı “Arkadaşlık en büyük hazinedir…”

Sıcak mahalle ruhunun ve birlik beraberliğin anlatıldığı çocuk filmi Gömü ’nün Maceraları, zengin oyuncu kadrosuyla motor dedi. Setten paylaşılan ilk kareler çocukları ve ailelerini heyecanlandırdı.

Mahalle ortamında çocukların eşsiz dünyasında birlik ve beraberlerin anlatıldığı Gömü‘nün Maceraları filmi, sete çıktı. Yapımcılığını No23 Prodüksiyon’un yaptığı, yönetmen koltuğuna ise Ahmet Toklu’nun oturduğu Gömü’nün Maceraları filminin senaryosunu Deniz Tuncay kaleme alıyor. Mahalle ruhunun çocukların gözünden anlatıldığı filmde birçok başarılı projeye imza atan çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul başrolü sırtlarken, ona Muharrem Türkseven, Damla Cercisoğlu, Orçun Kaptan, Güzin Usta, Tahsin Yıldırım, Eymen Serhat Kılıç, Kayra Orta, Said Ege Yıldırım, Yiğit Toprak Ateş, Ali Eren Altunkara, Adar Altunkara, Bulut Uysal, Asaf Baydar, Ebru Sarıtaş, Semin özge Gül, Ömer Doğan, Turgut Çalhan, Ahmet Nuri Erkent, Selinda Nur Keküllüoğlu, gibi oyuncu eşlik ediyor.

Gömü’nün Maceraları filmi için uzun bir ön hazırlık çalışmasının ardından sete çıkan ekip, kostümünden mekanlara, sanattan tekniğe kadar birçok detay üzerinde titizlikle çalıştı.

Çocuklara özel kostümler hazırlandı

Gömü‘nün Maceraları filminde her karakterin kendine has bir özelliği var. Film için karakterlere uygun organik kumaştan renkli kostümler hazırlandı. Mahalle ortamında büyüyen çocuk konseptine uygun renkli bir styling oluşturuldu.

Çocuklar için sette oyuncu koçu hazır bulunuyor

Uzun bir ön hazırlık döneminin ardında sete çıkan yapım ekibi, çocuk oyuncular için oyuncu koçu ile çalıştı. Set süresinde çocuk oyunculara oyuncu koçu Ebru Sarıtaş eşlik ederek destek olacak.

Film Künye

YAPIMCI – NO23 Prodüksiyon

YÖNETMEN – Ahmet Toklu

SENARİST & YARATICI YAPIMCI – Deniz Tunçay

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ – Cenk Tatarer

CAST DİREKTÖRÜ – Tuğba Bilgin- Rümeysa Deniz

İDARİ YAPIMCILAR: Ayşe İlker Turgut & Nuri Sevin

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.