Haberde Bursa

Generali Sigorta’nın araba çekilişinin talihlisi açıklandı

01.06.2020
403

Generali Sigorta’nın imza attığı sıfır araba kampanyası sonuçlandı. Kampanya kapsamında yapılan çekilişle 1 talihli Fiat Egea HB 2020 model araba kazanma şansını elde etti.

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta’nın 30 Nisan’a kadar süren ve 27 Mayıs günü çekilişi gerçekleşen kampanyası kapsamında 1 talihli, Fiat Egea HB marka araç kazanma hakkını elde etti. Yapılan çekilişin ardından Yalova’da ikamet eden Süleyman Çeken sıfır aracın asil talihlisi, Sivas’ta ikamet eden Gökhan Özçelik ise yedek talihlisi oldu.

Sunay Koray: “Asil talihlimizi bizzat arayarak tebriklerimizi ilettim”

Benim Kaskom ürünü özelinde “Benim Kaskom’da Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganıyla gerçekleştirilen kampanyanın çekilişinin ardından asil talihli  Süleyman Çeken’i arayan Generali Sigorta’nın CFO’su ve CEO Vekili Sunay Koray: “Kampanya kapsamında çekiliş ile hediye ettiğimiz aracı kazanan talihlimizi Generali Sigorta ailesi adına bizzat arayarak tebriklerimizi sundum. Bu güzel haberi kendisiyle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuzu aktardığım keyifli bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Generali Sigorta’nın hem acentelerine hem de müşterilerine yönelik kampanyaları devam edecek. Müşterilerimizi yönetim olarak bizzat arayarak, ortak duygularımızı paylaşacağımız nice kampanyalara imza atacağız.” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.