DOLAR18,6365
EURO19,5509
ALTIN1.061,92
BIST5.012,60
Haberde Bursa

Eve süt siparişini artık buzdolabı online verecek! Bursa Siemens deneyim mağazasına görkemli açılış

07.11.2022
119
Eve süt siparişini artık buzdolabı online verecek! Bursa Siemens deneyim mağazasına görkemli açılış

SİEMENS’İN BURSA’DA BİR İLK OLAN YAŞAYAN MUTFAK VE DENEYİM ALANLARININ YER ALDIĞI YENİ MAĞAZASI; GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE KAPILARINI AÇTI.

AÇILIŞA KATILAN BSH TÜRKİYE CEO’SU GÖKHAN SIĞIN, TEKNOLOJİNİN BEYAZ EŞYADA GELDİĞİ SON NOKTAYI ANLATIRKEN; YAKINDA SİEMENS BUZDOLAPLARININ ARTIK EVDE BİTEN SÜT SİPARİŞİNİ ONLİNE OLARAK KENDİSİNİN VERECEĞİNİ AÇIKLADI.

Teknolojinin ankastre mutfak tasarımı ve beyaz eşyada geldiği son noktanın sergilendiği Siemens Karina Beyaz Eşya Mağazası, renkli bir davetle kapılarını İzmir Yolu üzerindeki Tuşpa Plaza’da Bursalılara açtı. Açılış kurdelesini Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Kılıç, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir, BSH Türkiye Ceo’su Gökhan Sığın, Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar ile bayi sahipleri Dinçer Cebeci ve Şenol Şen birlikte kestiği, Stüdio Line konseptinin ilk kez sergilendiği, Bursa’nın ilk ve tek yaşayan mutfak alanının bulunduğu İzmir Yolu üzerindeki mağazada; konuklar tamamı çalışır haldeki beyaz eşyaları deneyimleme imkanı buldu.

BEYAZ EŞYA TEKNOLOJİSİ ŞAŞIRTACAK!

Dinçer Cebeci ve Şenol Şen ortaklığında hizmete giren Siemens Karina Beyaz Eşya Mağazası’nın açılışına katılan BSH Türkiye Ceo’su Gökhan Sığın, burada gazetecilere yaptıı açıklamada teknolojinin evlerdeki yaşamı nasıl kolaylaştıracağına dair çarpıcı örnekler verdi. Artık beyaz eşyaların online olarak çalıştığını hatırlatan Sığın, “Örneğin Siemens bir buzdolabı artık evdeki sütün azaldığını algılayıp online olarak yeni süt siparişi verebilecek. Yada evdeki fırına en sevdiğiniz şefin bir tarifini girdiğinize fırın yemeği o tarife göre otomatik olarak pişirebilecek. Yakın gelecek bizi şaşırtmaya devam edecek” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.