DOLAR17,2526
EURO17,5598
ALTIN962,59
BIST2.408,15
Haberde Bursa

BİEN’DEN BANYOLARI ŞIKLAŞTIRACAK TASARIM: FERRA KONSOLLU LAVABOLAR

06.08.2020
233
BİEN’DEN BANYOLARI ŞIKLAŞTIRACAK TASARIM: FERRA KONSOLLU LAVABOLAR

Sadelik, modernlik ve şıklığı birlikte sunan Bien’in konsollu lavabo tasarımı ‘’Ferra’’ estetik çizgisiyle banyolara yeni bir kimlik kazandırıyor.

Banyo dekorasyonunun en önemli yapı taşıdır lavabolar. Şekilleriyle, yapılarıyla, renk ve ebatlarıyla banyolara farklı bir kimlik kazandırırlar. Zengin çözüm önerileriyle sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran Bien, ürünlerinde tasarıma olduğu kadar fonksiyonelliğe de önem veriyor. Bien lavaboları, renk alternatifleri, ebatları ve zengin tasarımlarıyla her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Bien’in bu anlayışla tasarlayıp ürettiği, tarzı ile sadeliği ve şıklığı adresleyen ‘’Ferra’’ konsollu lavabolar, banyolarda varlığını ortaya koyuyor.

60, 70, 80 ve 100 cm ebadında 4 farklı seçenek sunan ‘’Ferra’’ konsollu lavabolar, beyaz rengi ile her banyoya uygun nitelikte.

Sektörün önemli oyuncularından Bien’in tasarladığı ‘’Ferra’’ konsollu lavabolar kolay temizlenme özelliği ile hijyen standartlarını da üst seviyede tutarak tercih edildiği alanlara konforu taşıyor.

BİEN HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır.

BİEN SERAMİK: Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi; enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşudur. Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı, 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 45 milyon m2 üretim kapasitesine sahiptir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştırEn yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN BANYO: Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşudur. Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurmuştur. Ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Yaptığı yeni yatırımlarla 1 milyon vitrifiye üretim kapasitesi ve armatür üretim tesisleriyle üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo, geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunmaktadır. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.