DOLAR16,7447
EURO17,5188
ALTIN976,11
BIST2.443,77
Haberde Bursa

ARTEMİS HALI TEKNOLOJİSİ İLE HALINIZA TOZ KONMASIN

15.07.2020
270
ARTEMİS HALI TEKNOLOJİSİ İLE HALINIZA TOZ KONMASIN

Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişim odaklı, kaliteyi sürekli arttıran Artemis Halı,son teknoloji ile ürettiği halılarında tozlanmayı en aza indirmeyi başardı.

Ürünlerini son teknolojik dokuma tekniği ile dokunmasıyla ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranla azalttıklarını belirtenArtemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı: “Artemis Halı’nın ürünleri Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından “DD ISO/PAS 11856:2003 TextileFloorCoverings – Test MethodsforTheDetermination of FibreBind – HexapotTumbler Test forMassLoss” standardına göre test edilerek onaylandı. Kullandığımız tozlanma karşıtı teknoloji ile üretilen Artemis Halı’nın geniş desen ve renk seçenekli koleksiyonlarını dekorasyonda fark yaratmak isterken hijyen konusuna özen gösterenlerin beğenisine sunuyoruz” dedi.

ARTEMİS HALI HAKKINDA

Artemis Halı, 2012 yılında Gaziantep’te 25 bin metrekare kapalı, 11 bin metrekare açık olmak üzere toplam 36.bin metrekare alanda kurmuş olduğu son teknolojik makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa bir sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis, yılların birikimi yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır. Kurulduğu günden bugüne 15 milyon m2 halı (15 bin futbol sahası) üreten şirket cirosunun yüzde 7′ sini Ar-Ge ye ayırıyor.

www.artemishali.com.tr     

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.