Haberde Bursa

ARTEMİS HALI TEKNOLOJİSİ İLE HALINIZA TOZ KONMASIN

12.08.2020
303

Dünyanın moda trendlerini de tasarımlarına yansıtan, desen, renk çeşitliliği ve kalitesi ile dikkat çeken Artemis Halı, son teknoloji ile ürettiği halılarıyla tozlanmayı en aza indirmeyi başardı.

Artemis Halı, ürünlerini son teknolojik dokuma tekniği ile dokunmasıyla ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranla azalttı. Artemis Halı’nın ürünleri Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından “DD ISO/PAS 11856:2003 Textile Floor Coverings – Test Methods for The Determination of Fibre Bind – Hexapot Tumbler Test for Mass Loss” standardına göre test edilerek onaylandı.

Artemis Halı, tozlanma karşıtı teknoloji ile ürettiği, geniş desen ve renk seçenekli koleksiyonlarını dekorasyonda fark yaratmak isterken hijyen konusuna özen gösterenlerin beğenisine sunuyor.

ARTEMİS HALI HAKKINDA:

Artemis Halı, 25 bin metrekare kapalı, 11 bin metrekare açık olmak üzere toplam 36 bin metrekare alanda 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Artemis, yeni nesil teknoloji makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis’in yılların birikimi ile yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır. Artemis, kurulduğu günden bugüne 15 milyon m2 halı (15 bin futbol sahası) üreten şirket cirosunun yüzde 7’sini Ar-Ge ye ayırmaktadır.

Artemis Halı, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Prato Exclusive, Armis Halı, Armis Yatak markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

www.artemishali.com.tr

Bizi Takip Edin;

Facebook: https://www.facebook.com/artemishali/

Instagram: https://www.instagram.com/artemishali/?hl=tr

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.